1. Coraz dziksza ex. cz. 4


  Data: 08.07.2024, Kategorie: Pierwszy raz Oral Pissing, Wielkie Cycki, Wytryski Autor: Metalhorsie79, Źródło: Pornzone

  Minęły może ze dwa tygodnie. Kolejny raz w weekend wieczorem dostałem wiadomość: "ściągnij majty i pokaż kutasa"
  
  Co to dużo nie myśleć, zdjąłem spodnie zdjąłem majtki włączyłem jakiegoś pornosa żeby kutas stanął chwilę go potrzebowałem i gdy był twardy i stojący zrobiłem fotkę i wysłałem. Po chwili usłyszałem pukanie do drzwi. W momencie gdy zacząłem wciągać spodnie dostałem jeszcze wiadomość i zanim poszedłem do drzwi przeczytałem: "to tylko ja więc nawet nie zakładaj spodni i tak ci będzie kutas stał"
  
  Podszedłem do drzwi i je otwarłem zamka po czym otwarłem szeroko, a zaraz po tym aż zdębiałem. Moja była stała przed drzwiami a obok niej jej ekstremalnie zboczona koleżanka Teresa. Teresa popatrzyła i powiedziała do mojej byłej "Miałaś rację, stoi mu kutas na zawołanie"
  
  Obie weszły do mnie do mieszkania, po czym Teresa podeszła i złapała mnie mocno za worek z jajami.
  
  -Chyba dawno nie walił sobie, albo nie poruchał, bo cały sztywny i spuchnięty. Obrobisz mu dzisiaj ptaka to będzie mu od razu lżej- powiedziała Teresa bawiąc się moim kutasem i jajami nieprzerwanie.
  
  Moja była ściągnęła swoją bluzkę i cycki wyciągnęła za stanika, podciągnęła spódnicę po czym tak przygotowana ukucnęła przede mną i zaczęła brać pałę głęboko w usta, ssać i obrabiać językiem, a niespodziewany gość, czyli Teresa, stanęła za mną i masowała mi pośladki wyjeżdżała na rowek, a także zaczęła mi masować jaja przekładając rękę pod spodem między nogami.
  
  Kutas bardzo szybko zaczął reagować ...
  ... na pieszczoty i po dosłownie paru minutach byłem gotowy do wystrzału. Moja była dziewczyna dobrze zna moje reakcje, więc wiedziała że za chwilę będę się spuszczać. Wyjęła kutasa z ust i zaczęła go intensywnie walić.
  
  -Zlejesz się?!
  
  -Tak!- wystękałem.
  
  Na sekundę przed wytryskiem poczułem dziwny jakby trochę rozrywający ból w moim tyłku. To Teresa zaczęła wwiercać się w moją dupę, a ja stojąc tak nadziany poczułem jak kolejne strzały spermy wylatują i opadają na jędrne cycki sterczące przed moim fiutem. Strugi spermy pokrywały obydwa cycki i mostek, a moja ex pracowicie ugniatała trzon i główkę kutasa.
  
  -Teraz tylko trzeba posprzątać i możemy wracać do imprezowania dalej- usłyszałem jak mówi mi za pleców Teresa prosto do mojego ucha.
  
  Stałem ciężko dysząc i dochodząc do siebie po dość niespodziewanej szybkiej akcji spuszczania się, gdy nagle poczułem jak palce Teresy są szybko wyciągane z mojej dupy i za chwilę jestem złapany w mocny uścisk na jajach, a jej lewa ręka złapała mnie za kark i w ten sposób mnie jakby zniewoliła. Coraz mocniejszy uścisk na jajach i ciągnięcie i w dół oraz kleszczowe uciskanie karku spowodowały, że się pochyliłem, a wtedy cycki oblane spermą dotknęły moich ust. Teresa zaczęła mnie przyciskać i prowadzić moją głowę po cyckach mojej byłej i zaczęła wykrzykiwać do mnie: "morda w cyce i zlizuj swoją spermę!
  
  Coraz mocniejszy uścisk na jajach, potworny ból i otwarłem usta krzycząc z bólu. Teresa docisnęła moja głowę kolejny raz do cycków ...
«12»