1. Coraz dziksza ex. cz. 4


  Data: 08.07.2024, Kategorie: Pierwszy raz Oral Pissing, Wielkie Cycki, Wytryski Autor: Metalhorsie79, Źródło: Pornzone

  ... Moniki, akurat w miejsce gdzie spadł potężny glut spermy, moja była chwyciła moją głowę w obie ręce i zaczęła przesuwać cyckami w lewo i prawo, przez co czułem jak na mój język i twarz zaczyna docierać coraz więcej spermy.
  
  Po kilkunastu ruchach w lewo i prawo, oraz w górę i dół, puściła moją głowę i się odsunęła. Teresa rozluźniła chwyt na karku i na jajach, podeszła do mojej ex i zaczęła oblizywać jej cycki z resztek mojego spustu.
  
  -Szkoda, że nie powiedziałaś wcześniej, że jest ciasny- powiedziała Teresa do mojej byłej, gdy ta wkładała swoje błyszczące od śliny i spermy cycki w stanik- Mogłam go przecież wyruchać, to byś sobie warg i rąk nie musiała męczyć.
  
  -Dobra myśl- odpowiedziała- przy okazji go znów wyruchasz. Teraz chodź, idziemy dokończyć imprezę.
  
  Poprawiła miniówkę na udach, przegarnęła włosy, pokiwała lekko palcami ręki, uśmiechnęła się diabelsko i wyszła lekko kręcąc tyłkiem a za nią Teresa, która jeszcze przy drzwiach odwróciła się popatrzyła na mnie i powiedziała: "uwielbiam cię ruchać w dupę i jeszcze się spotkam z tobą od tyłu".
  
  Wstałem przez chwilę wykończony i lekko oszołomiony, delikatnie sprawdzałem czy moim jajom nic się nie stało. nie minęła minuta, jak mój telefon zadzwonił. Spojrzałem na ekran i zobaczyłem że to znów moja była dziewczyna.
  
  -Jesteś może ...
  ... zajęty?
  
  -Nie, chcę się iść wykąpać wziąć prysznic a o co chodzi?
  
  -Nic złego, jak idziesz pod prysznic, to ja tylko przyjdę szybko skorzystam z łazienki i zaraz cię zostawiam już samego ze sobą i twoim kutasem- na końcu usłyszałem przeraźliwy trochę pijany, trochę szaleńczy śmiech i rozłączyła się.
  
  Odkręciłem wodę pod prysznicem i zacząłem się rozbierać kiedy byłem już całe nogi, Monika stała w drzwiach łazienki.
  
  Wyciągnęła rękę w stronę kranu w kabinie prysznicowej i zakręciła wodę. "Wchodź pod prysznic i usiąść sobie wygodnie coś ci pokażę".
  
  Tak jak powiedziała, tak zrobiłem; ona podciągnęła spódnicę zdjęła majtki po czym weszła pod prysznic i stanęła w wielkim rozkroku nade mną. Palcami rozpyliła swoją cipkę, a po chwili zobaczyłem jak zaczyna z niej wypływać ostry strumień moczu którym obsikała mnie po twarzy i mojej klatce piersiowej. Na sam koniec chwyciła się ręką kranu i osunęła cipkę na moja twarz, a ja ,nie wiem dlaczego, wysunąłem język i wylizałem ją.
  
  Monika stanęła na równe nogi, i podeszła do drzwi łazienki. Podniosła majtki i założyła je na siebie.
  
  -Uwielbiam cię tak kurwić. O tym nie mówmy Teresie, bo jest zboczona.
  
  Poprawiła spódniczkę i wyszła. Ja nadal trochę oszołomiony tym, co zaszło, wstałem i odkręciłem wodę w kranie, miałem dużo do spłukania z siebie... 
«12»