1. Reportaż wcieleniowy. Dziennikarka - prostytutką cz. 7


  Data: 09.07.2024, Autor: Historyczka, Źródło: Lol24

  ... minispódnicą. Nie na wiele to się zdawało, a jedynie bawiło Tomasza. I podniecało! Znów zadzierał jej miniówkę i wymierzał klapsy na gołą pupę.
  
  - Auuua! - syczała kobieta - przestań.
  
  - Pani dziennikarka zwykle sama robi wywiady. To może my z nią teraz zróbmy wywiad? O co by ją tu zapytać? Oooo, a może o to jak się czuje w roli panienki wykonującej najstarszy zawód świata? Czyli w roli kurtyzany?!
  
  - Przestań... - Płaczliwym tonem protestowała Marta.
  
  - O nie! Wywiad to wywiad! Należy zadawać trudne pytania? No to jak to z tym jest? Jak to jest być kurwą?!
  
  - Nie... nie... proszę... - Szeptała, lecz czuła, że jest tym coraz bardziej pobudzona. Ten wywiad i te wulgarne słowa - podniecały ją do granic, zwłaszcza, gdy usłyszała słowo - "kurwa".
  
  "Przecież nie jestem kurwą..." - Myślała w duchu. Lecz jakby druga strona jej osobowości odpowiadała: - "Nie? A kim? A kim jest kobieta, która czeka na parkingu na wyposzczonych mężczyzn, a potem im daje za pieniądze? Nie - kurwą?!"
  
  Była tak podekscytowana, że omal nie wykrzyknęła - "Tak. Chcę być kurwą! To takie ekscytujące oddawać się mężczyznom za kasę!"
  
  Jednak odpowiedziała:
  
  - Jak możesz mnie tak nazywać?
  
  - Oooo! Pani redaktor się bulwersuje. Przed chwilą dała mi dupy za pieniądze, a teraz jest oburzona, że ktoś może nazwać ją kurwą. Ha, ha, ha!
  
  Marta była załamana. Lech kierowca wciąż pragnął drążyć temat.
  
  - To może my postarajmy się odgadnąć, co powiedziałaby pani dziennikarka, gdyby mówiła szczerze... No co by powiedziała? - W tym momencie zmienił głos, na niby kobiecy. - No cóż mam powiedzieć... Ja Marta... istotnie jestem kurwą... a jak to jest być kurwą? To bardzo ekscytujące... Bo nigdy nie wiem, kto za chwilę podejdzie mnie wyruchać... Nie wiem, czy w moją cipkę wejdzie młody student swoim kutasikiem, czy wjedzie stary, zapity i zapuszczony rolnik, swoim starym śmierdzącym chujem..."
«12»