1. Rozkoszna Paulinka


  Data: 13.08.2019, Kategorie: BDSM Autor: Dzień bez Skarpetek

  Był początek ferii zimowych, dosyć wcześnie rano. O ósmej miałem wyjechać z rodzicami w góry. Już o piątek rano obudziłem się i nie mogłem ponownie zasnąć. Po jakimś czasie stwierdziłem, że nie chce mi się już dalej leżeć. Na fejsie nie było z kim pogadać, nie miałem też innego pomysłu na to co robić o tak wczesnej porze, więc postanowiłem pójść na basen. Całe szczęście, że basen był czynny od tak wczesnych godzin.
  
  Recepcja wyjaśniła mi, że o tak wczesnej porze mają otwartą tylko jedną szatnię- damską, ale nie będzie to dla mnie problemem, bowiem na basenie jest tylko jedna osoba. Nie spodziewałem się tego, że tą osobą będzie moja koleżanka ze szkoły. Gdy już się przebrałem wszedłem z czarnych kąpielówkach na basen. Moim oczom ukazała się Paulina. Chodziła ona do klasy równoległej, tak jak ja miała 18 lat. Była ona małą blondynką o blond włosach z ognistymi pasemkami. Chwilę pogadaliśmy, wyraziliśmy radość ze spotkania i zaczęliśmy pływać. Co jakiś czas przyglądałem się jej pięknemu ciałku, osłoniętemu tylko czarnym stanikiem i czarnymi stringami.
  
  Po niecałej godzinie postanowiliśmy wyjść z basenu, tym bardziej, że zbliżał się czas mojego wyjazdu w góry. Okazało się, że wciąż na basenie nie ma nikogo poza nami. Zaczęliśmy się wycierać. Udało mi się namówić Paulinkę, by przebrała się przy mnie i nie szła do przebieralni.
  
  - Przecież nie masz się czego wstydzić, jesteśmy tu sami- mówiłem
  
  - Oojjj, no ale jednak jesteś chłopakiem...-odpowiedziała, słodko się przy ...
  ... tym czerwieniąc
  
  - A Ty jesteś dziewczyną i co z tego? Też się przy Tobie przebiorę!
  
  Wówczas uległa i zdjęła swój stanik. Szybko zasłoniła swoje małe cycuszki ręką, a później ręcznikiem w który je wycierała. Podobnie zrobiła ze swoimi dolnymi miejscami intymnymi. Ledwo ujrzałem Jej czerwoniutką cipkę, a już zasłoniła ją ręcznikiem. Cieszyłem się jednak, że choć w minimalnym stopniu mogłem obejrzeć pięknie ciałko mojej rozkosznej koleżanki.
  
  Wówczas stwierdziłem, że już czas, bym to ja pokazał Paulinie to, co Jej obiecałem. Zobaczyłem jednak, że mój penis stoi. Trochę wstydziłem się pokazać go Paulince, bo z pewnością domyśliła się tego, czym jest to spowodowane. Nie miałem jednak wyjścia. Ściągnąłem swoje kąpielówki, a usta piętnastolatki aż się otworzyły. Nie wiem, co tak ją zdziwiło. Czy dużo rozmiar mojego penisa, czy też fakt, że stanął na widok Jej słodkich piersi i cipki. W każdym razie zaczerwieniła się i aż odwróciła wzrok. Gdy wytarłem się, ubrałem białe bokserki, rurki, niebieską koszulkę, białe sportowe skarpetki i trampki.
  
  Paulinka ubrała się natomiast w różowe majteczki, czarne seksowne leginsy, krótkie jeansy, biały stanik i białą obcisłą koszulkę. Na swoje malutkie stopy założyła słodkie, różowiutkie skarpetki oraz damskie czarne adidasy. Piękne, dziewczęce skarpetki, które widoczne były pomiędzy czarnymi leginsami, a czarnymi adidasami sprawiały, że ta piękna blondynka robiła wrażenie słodkiego aniołka. Wrażenie to było do tego stopnia nieodparte, że ...
«12»