1. Poznajac rozkosz 5


  Data: 02.12.2019, Kategorie: Nastolatki Autor: Pussylover

  ... pojawiła się kropla nasienia. Maja odruchowo zlizała spermę powoli sunąc językiem na czubku penisa. Złapała ręką penisa u nasady i wsunęła końcówkę kutasa do ust. Z każdym ruchem wkładała go coraz głębiej. Gruby fiut kierowcy wypełniał całe usta Mai. Poczuła na swojej głowie rękę mężczyzny. Dopychał jej głowę tak, że połykała całego kutasa. Kilka chwil później Mai zaczęło brakować powietrza. Mimo to nie odpuszczała i nie próbowała się wyrywać spod ręki faceta. On w końcu puścił jej głowę. Z jej ust ciągnęły się strugi śliny. Maja łapczywie nabierała powietrza do płuc. Na jej głowie ponownie pojawiła się ręka, która przycisnęła jej głowę do samego końca nie pozwalając Mai dobrze wypocząć. Kierowca Wojtek wkładał penisa do gardła Mai na chwilę po czym szybko wyjmował i z powrotem w błyskawicznym tempie powtarzał czynność. Gdy już skończył obrócił zdyszaną Maję tyłem. Szybko zdjął z niej stringi i przyssał się twarzą do jej krocza. Majka poczuła języczek muskający jej wargi sromowe. Jej ciało przeszył przyjemny dreszcz zakończony cichym jęknięciem. Wojtek rozchylił palcami jej wargi sromowe i umieścił język w jej norce. Gładził językiem wszystko dookoła. Maja czuła ogromną przyjemność z tej minetki. Zauważyła, że kierowca przestał lizać jej cipkę i nakierowuje pupę Mai na nabrzmiałego kutasa. Od razu poczuła go w sobie. Jego penis rozpychał się na wszystkie strony. W końcu wszedł cały a wtedy mężczyzna przyspieszył nadziewanie Mai na swoją pałę. Wojtek postanowił zmienić ...
  ... pozycję i oparł swoją wypiętą dziwkę o fotel rżnąc ją na pieska. Robił to z taką szybkością i siłą, że fotel ruszał się na wszystkie strony. Dopiero teraz Maja zwróciła uwagę na swoją wpół nagą siostrę obciągającą bogatemu mężczyźnie na tyłach samochodu. Poczuła nagle wielką przyjemność płynącą z jej pochwy więc sięgnęła ręką do swojej myszki i pieściła ją najszybciej jak potrafiła. Chwilę potem doszła do upragnionego stanu, przez który wierciła się całym ciałem na fotelu. Chwilę później została obrócona przez Wojtka. Trzepał sobie z całych sił. Maja widziała, że za chwilkę dojdzie. Mężczyzna szybko wpakował penisa do ust Mai zalewając jej gardło nasieniem. Połknęła wszystko krztusząc się po czym oblizała resztki spermy z penisa.
  
  -Jesteś całkiem niezła.
  
  -Ty też, nigdy nie miałam w ustach tak grubego penisa.
  
  -Cieszę się, że byłem pierwszy.
  
  Oboje chwilę jeszcze czekali na Karolinę i jej klienta aż skończą.
  
  W końcu oboje usłyszeli westchnięcie mężczyzny, które oznaczało, że skończył z Karoliną. Gdy Maja się odwróciła zobaczyła wpół nagą siostrę siedzącą na kolanach faceta. Mężczyzna nadal siedział z obnażonym przyrodzeniem i obejmował Karolinę gładząc ją ręką po nodze. Wyjmując portfel powiedział:
  
  -Nieźle się dziś spisałaś skarbie. Masz co ci się należy.
  
  Kończąc zdanie włożył jej do stanika plik pieniędzy. Gdy już ją wynagrodził spojrzał na Maję.
  
  -Ach no tak. Byłbym zapomniał o tobie kotku. Weź te pieniądze, mam nadzieję, że na nie zasłużyłaś.
  
  Maja otrzymała ...
«1234...8»