1. Poznajac rozkosz 5


  Data: 02.12.2019, Kategorie: Nastolatki Autor: Pussylover

  ... do ręki zwinięte banknoty. Na oko było tam pół tysiąca. Dawno nie miała tyle pieniędzy. Obie dziewczyny otrzymawszy klapsy w tyłki wyszły z samochodu, który od razu odjechał. Ponad godzinę zajęło Mai wybieranie ciuchów w sklepach. Kupiła wymarzone buty i piękną sukienkę, w której wyglądała bosko. Wróciła więc do domu z siostrą obładowana torbami. Była godzina 19.20 gdy Karolina dostała sms-a.
  
  -Och, kompletnie zapomniałam, że umówiłam się na dziś z jeszcze jednym klientem. Nie mogę iść, mam jutro sporo egzaminów i siedzę w książkach.
  
  -Może pójdę za ciebie-zaproponowała Maja.
  
  -Jesteś kochana. Masz tu namiary na tego faceta.
  
  Maja wystroiła się w nowe ciuchy i poszła pod wskazany adres. Wszystko wskazywało, że klient czeka na nią w jednej z kamienic. Weszła po schodach na czwarte piętro. Zza drzwi było słychać głośną muzykę. Maja wzięła głęboki oddech i zapukała do drzwi. Długo nikt nie otwierał, więc zaczęła dobijać się do drzwi na wszelkie sposoby. W końcu drzwi się otworzyły a zza nich spoglądał na Maję wysoki młody chłopak. Zmierzył ją wzrokiem od stóp do głów zwracając szczególną uwagę na atuty Mai. Jedną ręką wciągnął Maję do środka mówiąc:
  
  -W końcu jesteś.
  
  Wszędzie było pełno ludzi. Chłopak zabrał ją do pokoju, w którym stały trzy młode kobiety. Były poubierane w erotyczne stroje, przebrania lub skąpą bieliznę. Wszystkie kipiały seksem.
  
  -Tak jak się umawialiśmy. Wchodzisz z pozostałymi dziewczynami na mój znak. Mój kumpel ma dziś urodziny. Na pewno ...
  ... poznasz który to. Załóż to na siebie i czekaj.
  
  Chłopak wyszedł zamykając za sobą drzwi. Wokół Mai stały dziewczyny o różnorodnej urodzie. Była tam blondynka z gęstymi, lekko podkręconymi, długimi włosami. Miała przyjemne spojrzenie i piękny uśmiech. Przebrana była w biały stanik, króciutką, śnieżnobiałą spódniczkę z puchatym ogonkiem króliczka. Na nogach miała białe szpilki a na głowie białe uszy na wzór króliczych. Obok niej stała brunetka z opalonym ciałem. Miała idealnych rozmiarów piersi. Odziana była w czarny matowy stanik z paskami połączonymi z czarną ledwo zakrywającą pupę spódniczką, od której ciągnął się ogon. Miała też na sobie czarne szpilki. Na głowie tak jak blondynka miała uszy ale tym razem czarne. Trzecia dziewczyna miała piękne rude włosy a jej twarz przyzdabiały liczne piegi. Pomarańczowy stanik z białymi pręgami oraz spódniczka z ogonem w tych samych kolorach wskazywały na to, że dziewczyna przebrana jest za tygrysa. Miała na sobie również kocie uszy i szpilki pasujące do reszty.
  
  -Czas się przebrać-powiedziała rudowłosa piękność podając Mai przebranie.
  
  Maja rozłożyła strój. Strój był w większości futrzany. Szaro-czarny stanik i spódniczka z futrzanym ogonem. Do tego uszy i szpilki w tych samych kolorach co reszta.
  
  -Będziesz dzisiaj wilkiem-powiedziała blondynka.
  
  -Musisz się pospieszyć bo zaraz wychodzimy-dodała brunetka.
  
  Maja zdjęła buty i zrzuciła z siebie sukienkę. Stała przed trzema dziewczynami w samych stringach. Wszystkie trzy patrzyły ...
«1...345...8»