1. Sąsiedzka pomoc


  Data: 13.02.2020, Kategorie: Pierwszy raz Creampie, Nastolatki Oral Autor: lili23

  ... SMS - Jak tam kolokwium?- napisał Adam. Odpisałam, że ciężkie bardzo. Z jego wiadomości wywnioskowałam, że mnie pocieszał, aż napisał - Otwórz mi drzwi - przeraziłam się. Nie byłam w stanie na gości, byłam w powyciąganej bluzce i w krótkich spodenkach. Otworzyłam jednak i zaczęłam od razu mówić:
  
  - Nie jestem przygotowana na gości, więc przepraszam za bałagan i mój strój
  
  Uśmiechnął się i powiedział:
  
  - Nie jestem tutaj po to by oceniać jaką jesteś gospodynią, ale po to by spędzić miły wieczór. - i wszedł do mieszkania
  
  Oczywiście zaraz się spytałam czy chce herbatę czy kawę, a on wyciągnął wino. Był zaskoczony kiedy powiedziałam, że nie pijam alkoholu od pewnego czasu, ale jak on chce może pić mi to nie przeszkadza. Zaczęłam opowiadać o nauce że maj na uczelni jest straszny, a on w pewnym momencie wstał i podszedł do mnie. Zaczął mnie masować twierdząc , że jestem bardzo spięta. Jego dłonie były stworzone do masażu, mocne silne , ale miłe w dotyku. Jednak po pewnym czasie wsunął jedną dłoń pod bluzkę i zaczął pieścić moje piersi.
  
  - Co robisz?! - spytałam, ponieważ nie chciałam sexu
  
  - No myślałem, że masz ochotę na coś więcej, po wczorajszej fotce... - zaskoczony moją reakcją powiedział
  
  - Nie mam ochoty, nie zrozum mnie źle jesteś przystojnym mężczyzną i w ogóle ale znamy się raptem dwa dni. Ja nie szukam sexu na raz.
  
  - Ale ja też tego nie szukam, zaufaj mi - i zaczął mnie całować.
  
  I robił to dobrze namiętnie jednocześnie piszcząc moje ciało. W bardzo ...
  ... szybkim tempie uległam mu i zaczęliśmy się kochać. Na biurku mnie położył i zaczął mnie posuwać. Robił to ostro i ale tak zmysłowo i delikatnie. Widziałam jak mu się podoba więc nie mówiłam nic. Jedynie głośno jęczałam. Następnie usiadł w fotelu a ja na nim i ruchami bioder wprowadziliśmy się w stan ekstazy. Całowaliśmy się na zmianę a on jeszcze pieścił moje cycuszki. Następnie przerwał stosunek i powiedział abym mu ciągnęła. Zrobiłam to z rozkoszą ponieważ miał bardzo dużego penisa. On zaczął dopychać mi go a ja zaczęłam się dławić. Po jakiejś chwili kazał mi się wypiąć i rżnął mnie na pieska, Klepał moje pośladki ciągnął za włosy robił wszystko tak jak ja lubię. Kolejną pozycją czułam że dostaję orgazm widziałam że mu się to podoba. Leżałam na plecach a on posuwał mnie liżąc moje stopy. W pewnym momencie zaczął przyspieszać i głośniej sapać i doszedł. Zaczął mnie całować i pieścić.
  
  - Jesteś wpasniała
  
  - Ty też Adasiu.. - odpowiedziałam
  
  - Nie słyszałem bardzo dawno by mnie ktoś tak nazywał- jesteś taka słodka
  
  - Zostań u mnie. - zaproponowałam
  
  - Wiesz muszę jeszcze rozliczenie do firmy dokończyć. Bardzo chętnie, ale praca mnie wzywa.
  
  Zrozumiałam, ponieważ sama tez musiałam jeszcze ogarnąć coś na uczelnię. Namiętnego całusa dostał na odchodne i tak minął kolejny dzień. A następnego dostałam wiadomość, żebym przyszła do garażu. Czekał na mnie i zaproponował mi, abym zrobiła mu lodzika. A kiedy powiedziałam może pójdziemy do Ciebie, odparł że nie ma dużo czasu. ...