1. Moje dwie przygody


  Data: 05.09.2021, Kategorie: Dojrzałe Twoje opowiadania Autor: Ewelina, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  Z MICHAŁEM W SYPIALNI
  
  
  
   Jestem spokojną,opanowaną kobietą i zasadniczo wolę mieć spokój wokół siebie. Rzadko się umawiam z koleżankami,by gdzieś z nimi wyskoczyć. Dzieje się tak,odkąd umarł mój mąż. A choć od jego śmierci,upłynęło dwa lata,to wciąż jestem sama. Nie wspominając juz o tym,ze od tamtej pory,nie byłam z żadnym facetem w łóżku. Oczywiście moje koleżanki,nie mogły tego zrozumieć. Przy każdej okazji,dawały mi do zrozumienia,ze one bez seksu tyle czasu nie mogły by wytrzymać. Ja natomiast,wytrzymałam,chociaż powoli,zaczynalam tęsknić za tym.Powoli zaczęło mi tego seksu brakować,ale im nie mówilam tego. Gdybym powiedziała,to od razu próbowały by mnie z jakimś facetem umówić i wcisnąć mi go do łóżka.Ale to ja sama chciałam zdecydować,kto to będzie,bo wybór należał do mnie. I kiedyś gdy tak sobie wiedziałam wieczorem,przed telewizorem,pomyslałam sobie o Michale. Nie wiem,dlaczego o nim. Michał mirrszka razem z rodzicami podemną. Jest to młody chłopak,bo liczy sobie dopiero dziewiętnaście lat.Jest jednak przystojny i muszę powiedzieć ze dosyć dobrze zbudowany. Widuje go dosyć często,gdy wracam z pracy,ale rzadko rozmawiamy.Jest jednak kulturalny i miły,co mi się w nim bardzo podoba.Więc jak juz sobie tak siedziałam i myslałam,to do szlam do wniosku,ze w końcu cos z sobą muszę zrobić. Do szlam do wniosku,ze mogłabym Michala zaprosić do siebie,na kawę,albo cos w tym stylu.Do szlam do wniosku,że nic się nie stanie,a może być całkiem miło.. Wstalam wiec i wyszłam. ...
  ... Zeszlam piętro niżej. Pod chodząc do drzwi tamtego mieszkania,poprawilam na sobie ciemno zieloną sukienkę i poprawiłam włosy.Na cisnęłam dzwonek. Długo czekać nie musiałam i juz po chwili drzwi się otworzyły. Zobaczyłam Michała bez koszulki i cicho westchnęłam.
   - Dzień dobry - odezwał się do mnie. - Raczej dobry wieczór - dodał
   - Dobry wieczór. Przy szlam,bo chciałam cie zaprosić na kawę do siebie na górę.- powiedziałam trochę nie pewnym tonem. - Jak chcesz to na drinca.
   - A czemu nie. I tak się nudzę - odparł. - Tylko cos na siebie wloze i możemy iść.
    Poczekalam a on wyszedł w białej koszulce sportowej i w spodenkach. Poszlismy do mnie.Zaprosilam go do pokoju i zaproponowalam mu do picia drinca,którego mu zrobiłam.Usiadlam na kanapie,obok Michała i zaczęliśmy rozmawiać.Starałam się być powsciagliwa,ale coraz mniej nad sobą panowałam.Coraz większą ochotę miałam na niego.Zresztą. Michal tez na mnie zerkał. Wprawdzie robił to dyskretnie,ale i tak to widziałam. Czułam jego wzrok na sobie.Myslałam nad tym,co zrobić i jak się zachować,w stosunku do Michała.
  
   - Pani EWO. Mogę panią o cos zapytać?
   - Proszę bardzo.Slucham.
   - Właściwie,to nie moja sprawa,pani Ewo. Ale odkąd została pani sama,to nie widziałem,żeby się pani z jakimś facetem umówiła.
   - Bo się nie umawiałam. I nie mam faceta. Nadal jestem sama. - odparlam. - Jeszcze po jednym? - zapytalam.
   Wstalam. Zrobilam po jeszcze jednym drincu i tym razem usiadlam na fotelu. Chciałam lepiej go widzieć..
   - Nie ...
«1234...»