1. Jaki ojciec, taki syn... cz. 2.


  Data: 24.03.2022, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: NapalonyNastolatek

  ... oddalonego o kilka kilometrów. W trakcie jazdy próbowałem wypytać ojca o tą niespodziankę, ale milczał jak zaklęty.
  
  Dojechaliśmy do domu wujka, który czekał na nas na zewnątrz. Mieszkał sam – jego dzieci dawno się już wyprowadziły – pierwsze dziecko spłodził w wieku 17 lat, więc zdążyły się już usamodzielnić. Przywitaliśmy się z wujkiem i weszliśmy do domu, gdzie usiedliśmy na kanapie. Wujek podał nam piwo – tak jak w przypadku ojca, jego ulubiony trunek i zaczęliśmy rozmowę.
  - Marek, masz co ruchać od rozwodu? - zapytał niespodziewanie mój ojciec.
  - Wiesz, trzeba sobie jakoś radzić, hehe. Ale ciasną pizdeczkę to bym wyruchał – odpowiedział wujek.
  - No to patrz co ci przywiozłem… - powiedział ojciec, a ja zacząłem chyba rozumieć o co chodzi z prezentem.
  - Mmm, to stąd ta wizyta… No, nie wiem czy taka niedoświadczona kurwa sobie ze mną da radę… - odrzekł Marek, który zaczął się zbliżać w moją stronę. Ojciec, siedzący obok mnie złapał mnie za pośladki i powiedział:
  - Wyjebiemy cię we dwóch, moja suko.
  Chwilę później ojciec niespodziewanie rzucił się na mnie od tyłu i zaczął całować mnie po szyi tak, że przez spodnie byłem w stanie wyczuć jego stojącego kutasa. Marek z kolei zaczął masować mnie po kroczu i całować w usta. Czułem, jak dominują mnie dwa samce, byłem w niebie. Wujek ściągnął nagle moją, a później także i swoją koszulkę, rozkazując mi, żebym zaczął ssać jego sutki. Wypełniłem to zadanie, a tata w tym czasie całkowicie zdjął moje spodnie i bokserki, masując ...
  ... mój odbyt swoim palcem. Ja z kolei całowałem i ssałem owłosioną klatkę piersiową Marka, masując jednocześnie jego, również twardego, kutasa. W pewnym momencie również zdjął swoje spodnie i bokserki.
  - Masz go porządnie wyssać kurwiszonie. - rozkazał.
  - Tak jest, wujku. - odpowiedziałem.
  - Do mnie też masz mówić „panie”, suko. - powiedział.
  - Tak jest, panie – poprawiłem się i przeszedłem do ssania. Kutas wujka był większy i grubszy niż kutas ojca, co jeszcze niedawno wydawało mi się niemożliwe. Był tak ciężki, że w trakcie erekcji skierowany był nie w górę, a w dół. Wujek wsadził mi go prosto do ust i kontynuował rodzinną tradycję, ruchając mnie w usta. Ojciec również nie próżnował z drugiej strony i palcował moją ciasną dupcię. Po chwili wyjął również swojego kutasa i bez żadnego nawilżenia wsadził mi go do końca. Zawyłem, a ojciec zaczął ruchać mnie z całej siły w pozycji na pieska. Tak jak ostatnio, jedyne co dało się usłyszeć, to jego olbrzymie jaja uderzające w moją dupcię.
  - Ooo kurwa, faktycznie zajebistą masz tą dziwkę – powiedział nagle mój wujek.
  - Poczekaj, aż wsadzisz swojego kutasa do tej ciasnej pizdy – odpowiedział zasapany ojciec.
  - No, to pokaż tą mi tą dziurkę. - zażądał mój wujek, a ojciec wstał i zmienił pozycję. Teraz to on ruchał mnie w usta, a wujek, po naślinieniu swojego kutasa, wszedł na pełnej prędkości do mojej dopiero rozdziewiczonej dziurki. Ruchał mnie jeszcze mocniej niż ojciec, kładąc się w pewnym momencie na mnie całym swoim ciężarem, ...