1. Niewolnica Lena


  Data: 20.05.2023, Kategorie: Trans Twoje opowiadania Autor: Lena, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  Hejka, mam na imię Lena i jestem 19 letnią trans dziewczyną o drobnej budowie ciała, długich blond włosach i niebieskich oczach.
  Historia którą chce opowiedzieć wydarzyła się dwa tygodnie temu i wprowadziła mnie w świat wyjątkowo ekscytujących doznań seksualnych.
  Pamiętam to tak.
  Budzę się, otwieram oczy, obraz trochę rozmyty, głowa mnie napierdala, leżę na sofie. Pierwsza myśl - no pięknie skończyłam imprezę. Ale coś jest nie tak w ustach oprócz suchości i silnego posmaku alkoholu czuje jeszcze materiał. Chce sięgnąć ręką do ust żeby go zdjąć, ale nie mogę ruszyć, czuje że mam je skrępowane za plecami. Trochę się ocknęłam czuje że nogi również mam skrępowane w kostkach. Trochę paniki, ale patrzę po mieszkaniu, i przecież jest to mieszkanie Sylwii, mojej koleżanki również trans laski, z którą razem działamy w fundacji dla osób trans. Patrze w duże lustro, które było na ścianie w salonie i widzę że usta mam przewiązane kolorową jedwabną chustą, a nogi i ręce skrępowane mocna srebrną taśmą. Ubrana jestem tak jak na wczorajszej imprezie w fundacji czyli czarne skórzane spodnie i niebieska koszula satynowa z kołnierzykiem, zapięta pod samą szyję, a blond włosy rozpuszczone i trochę rozczochrane. 
  Kolejna myśl - Laski mi zrobiły jakiś debilny dowcip. Próbuje coś powiedzieć i na szczęście usta mam tylko przewiązane chustą, a nie całkiem zatkane materiałem i mogę niewyraźnie mówić i krzyczeć.
  Więc wołam - Sss... Syyylwia! - udało mi się wydukać przez chustę, ale cisza i nikt ...
  ... się nie odzywa - No super, śpią najebane, a ja tu będę siedzieć związana i zakneblowana i to na kacu gigancie.
  Więc nie odpuszczam i próbuje dalej - Ss... Sylw... Syyylwia - dukam przez chustę.
  Słyszę dźwięk otwierania drzwi z pokoju obok i wchodzi Sylwia chwiejnym krokiem. 
  - Ooo wstała moja, piękna księżniczka! - powiedziała.
  Zaczęłam bełkotać - Uwoo... uwollln... mniiie.
  Podeszła i zdjęła mi chustę z ust.
  - Pojebało was laski, czemu jestem związana, czyj to był kurwa pomysł, uwolnij mnie, pić mi się chce. 
  Sylwia przystawiła mi do ust szklankę wody, wypiłam całą.
  - No weź mnie kurwa rozwiąż.
  - Cicho, ty niegrzeczna dziewczynko - rzekła i zatkała mi usta ręką - to był mój pomysł, żeby cię związać. Zaraz Ci opowiem wszystko tylko Cię ucisze żebyś się nie złościła - rzekła i wzięła chusty które leżały na stole.
  - Ty jesteś pojebana, co ty robisz! Sylwia kurw... - tyle zdążyłam krzyknąć bo wetknęła mi do buzi zwiniętą chustę, a drugą mocno zawiązała usta. Teraz nie mogłam już mówić tylko wydawałam ciche jęki. Zaczęłam się szarpać ale związana byłam mocno.
  - Uspokój się i mi zaufaj, to był mój pomysł, wczoraj, byłaś mocno pijana więc zabrałam Cię do siebie. Bardzo Cię lubię i znamy się długo więc pomyślałam że pokaże Ci świat, który mnie fascynuje, i mocno podnieca. To świat seksualnej niewoli. Na pewno byś się na to nie zgodziła więc postanowiłam działać i zobaczysz, że mi będziesz dziękować i błagać o więcej.
  Byłam przerażona, a Sylwia stanęła przede mną, rozpuściła ...
«123»