1. Pierwszy raz i to z wujkiem


  Data: 27.01.2024, Kategorie: Trans Twoje opowiadania Autor: pas90pas@wp.pl, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  ... ustami do moich i zaczął mnie całować napierając na mnie całym swoim ciałem. 
  Po chwili znowu usiadł na swoim miejscu obok mnie i zsunął spodnie oraz bokserki. 
  Moim oczom ukazał się jego sterczący członek, przypominał mi te z pornoli, chociaż nie był kosmicznie wielki - po prostu całkiem duży i na pewno większy od mojego.
  Rozbierz się - powiedział rozkazująco - zawsze wiedziałem że masz dziewczęce zapędy, chcesz spróbować jak to jest być prawdziwą kobietą? Prawdziwą suczką?
  - Tak- odpowiedziałem, lekko oszołomiony i pijany - chce spróbować.
  - To chodź tutaj i weź mi do buzi - powiedział a ja zrzuciłem resztę ubrań by pozostać tylko w bieliźnie, położyłem się i wziąłem jego członka w dłoń. 
  To było całkiem inne doświadczenie, mieć w dłoniach czyjegoś penisa.
  
  Przez chwilę masowałem go w dłoni po czym delikatnie zacząłem lizać i wziąłem go do ust próbując naśladować aktorkę i zacząłem go ssać. Uderzyło we mnie podniecenie jak i wstyd ale alkohol zrobił swoje. Obciągałem jego penisa dławiąc się i śliniąc a on siedział na kanapie, jedną dłonią trzymając mnie za głowę drugą zaś masował mnie po pośladkach. Po chwili z erotycznego transu wyrwał mnie klaps w tyłek i jego słowa:
  - wypnij się suczko, chce się zerżnąć - po czym złapał mnie za szyję i pociągnął do góry. Szybko spełniłem rozkaz i po chwili byłem wypięty i gotowy żeby go godnie jak suka przyjąć w swoją dziurkę. Jednocześnie bałem się bólu bo pamiętam pierwsze zabawy palcami i wibratorem mamy.
  On jakby ...
  ... domyślając się wyciągał z szuflady żel nawilżający. Rzucił go na kanapę po czym dwoma rękami rozdarł moje rajstopy i odchylił majteczki. Jego uczona okazała się moja wygolona dziurka, wziął lubrykant na palce i delikatnie, jeden po drugim zaczął się wsuwać we mnie. Zacząłem stękać jak dziwka, mocno chwytając oparcie kanapy podczas gdy on penetrował mnie już 4 palcami co chwilę nakładając żelu. Po chwili wstał i powiedział:
  - dobrze kurewko, a teraz Pan Cie zerżnie- mówiąc to wyciągnął palce po czym od razu we mnie wszedł. To było jak eksplozja, coś czego nigdy nie doświadczyłem, jęknąłem głośno a on dał mi klapsa i zaczął rytmicznie, najpierw powoli mnie posuwać. Czułem jego nabrzmiałego penisa jak wypełnia moją młodzieńczą dziurkę i ogarniało mnie rosnące napięcie, pragnąłem żeby ta chwila trwała jak najdłużej, stękałem i popiskiwałem jak mała suczka i on coraz szybciej i mocniej posuwał moją szparkę. Po chwili przyspieszył i dosłownie grzmocił mnie w dupę jak młot sapiąc przy tym i wyzywając mnie:
  - Ty jebana tania kurwo, lubisz to? Pytam! LUBISZ TO?!
  - Tak krzyknąłem
  - CO LUBISZ DZIWKO?!
  Nie potrafiłem powiedzieć słowa, mimo że chciałem. Uderzył mnie mocno w tyłek i ryknął:
  - ODPOWIEDZ MI KURWO CO LUBISZ!
  - LUBIĘ BYĆ POSUWANA W DUPĘ JAK DZIWKA!- krzyknąłem nie wierząc że to się dzieje na prawdę.
  - Dobra dziwka! Od dzisiaj jesteś moją kurewką, rozumiesz? ROZUMIESZ?!
  - Tak rozumiem! - wysapałem. Nie wiedziałem że mówi poważnie, ale wtedy o tym nie myślałem. Wtedy ...
«1...3456»