1. Czasy gimnazjum ... pierwszy raz


  Data: 19.04.2018, Kategorie: Pierwszy raz Hardcore, Nastolatki Oral Autor: koster, Źródło: Pornzone

  ... wydukałem z siebie.
  
  - Przeciez juz kiedyś widziałeś. - odpowiedziała z uśmiechem
  
  Faktycznie, przypomniałem sobie że kiedyś dotykalismy się. Jednak bylismy wtedy dziecmi i więcej takie zachowanie miało w sobie dziecięcej ciekawości niż erotyzmu.
  
  - No tak ale to było sto lat temu - zażartowałem - w każdym razie sorry.
  
  -Spoko. - odpowiedziała. Zawinieta jedynie w ręcznik, miała mokre włosy a ja z pozycji łóżka obserwowałem jej bose stopy oddalające się korytarzem.
  
  Emocje opadły i w końcu zasnąłem. Obudziło mnie szuranie w pokoju.Zapaliła się niewielka zakurzona lampka stojąca na biurku. Zobaczyłem Anię w pidżamie.Zapinana koszulka i aksamitne długie spodnie. Usmiechnęła się gdy zobaczyła że nie śpię. Bez słowa ściągnęła spodnie i stanęła w samych majtkach przy moim łóżku.
  
  -Co robisz - zapytałem szczerze zdziwiony
  
  Ania odgarnęła swoje długie czarne włosy za ucho i sięgnęła ręką pod kołdrę.
  
  - Stanął ci? - zapytała szeptem i przesunęła ręką po moim kroczu.
  
  Byłem jeszcze zbyt zaspany by mi stanął. Ani wyciągnęła rękę i zsunęła białe majtki. Pomasowała swoją cipkę i podeszła bliżej. Złapała mnie za rękę i pokierowała do swojego krocza. Poczułem na palcach jej brzoskwinke, porośnietą delikatnymi włoskami. (tak gimnazjum- chyba niedawno sie pojawiły.) Przesunąłem trochę dalej i napotkałem wilgotną, miękką i gorącą szparkę. Zacząłem macać ją mocniej i bawić się nią palcami co Ani sie bardzo spodobało, jednak nagle cofnęła się odruchowo.
  
  - Nie wkładaj mi ...
  ... tam palców.
  
  - Nie miałem zamiaru.
  
  - Przepraszam - zakłopotała się - narazie jestem ...wiesz... dziewicą.
  
  - W porządku - nic lepszego nie przyszło mi do głowy
  
  Znowu podeszła do łóżka.
  
  - Stanął ci? - znów zapytała jakby odzyskała dawną pewność siebie, granicząca z bezczelnością.
  
  Za odpowiedź wystarczyło że chwyciła mnie za stojącą pałę. Odrzuciłem kołdrę na bok i jednym zwinnym ruchem pozbyłem się spodni od pidżamy.
  
  - Co chcesz robić? - zapytałem. Oczywiście wiedziałem że chodzi o coś erotycznego ale skoro była dziewicą, nie wiedziałem jak daleko mogę się posunąć. Sam nie przyznałem głośno że to byłby także i mój pierwszy raz, ale myślę że wiedziała o tym.
  
  Ania nic nie odpowiedziała tylko weszła na mnie okrakiem. Przez cały ten czas pieściła swoja myszkę i teraz także nie przestawała. Drugą ręką trzepała mi konia. Po chwili nasunęła się muszelką na mojego kutasa i zaczęła jeździć po nim zostawiając soczki na jego całej długości. Przybliżyła się do mnie. Jej włosy opadły mi na twarz, pachniały zielonym jabłkiem słyszałem jak ciężko dyszy z podniecenia. Ja również dyszałem. Dłonią nakierowała mojego członka i nabiła się nieco na niego. Wszedł zaledwie na połowe główki. Ania niemal się nie poruszała jednak czułem coraz wiekszy nacisk na penisa.
  
  - Dotykaj mnie- szepnęła i rozpięła koszulkę.
  
  Powędrowałem rękami po jej udach i chwyciłem za jędrny tyłeczek. Starałem się ją nacisnąć mocniej ale tylko jęknęła w odpowiedzi. Rozsunąłem jej koszulę i obmacywałem ...