1. Wakacje z kuzynostwem cz.6 Ostatnia


  Data: 13.02.2020, Autor: jerkboy23

  ... za nią szła jakaś dziewczyna. Odruchowo chciałem zakryć genitalia, co innego paradować przed kuzynką, a co innego przed kimś obcym.
  
  -Spokojnie. To ja was tak związałam. Macie naprawdę twardy sen, to moja koleżanka Magda. Zawsze chciała zobaczyć nagiego mężczyznę, a jak usłyszała co my tu robimy chciała jeszcze bardziej. Niestety jest bardzo wstydliwa, dlatego musiałam was związać. Będziecie dziś więc naszymi zabawkami edukacyjnymi.-zaśmiała się.
  
  - Nie wiedzieliśmy co powiedzieć. Było to upokarzające, a zarazem podniecające.
  
  Iza powoli podeszła do mnie.
  
  -Chodź Madzia. Widzisz jego penis jest w stanie spoczynku. Gdy tylko go podniecimy podniesie się.- To mówiąc ruszała moim napletkiem. Tomek leżał i się przyglądał.- Możesz pieścić też jego jądra. To również sprawia mu przyjemność. Spróbuj. - "Pałeczkę" przejęła Magda. Delikatnie poruszała skórką na moim penisie, a drugą ręką masowała mi jądra.
  
  -Spróbujemy doprowadzić go do orgazmu.-zakomendowała Iza, po czym zaczęła lizać moje kuleczki. Tego uczucia jeszcze nie znałem, było mi bosko. Magda poruszała rączka na moim penisie, a Iza wciągała moje jajka. Tomek tymczasem patrzył na mnie z zazdrością w oczach. Nie wiele mi brakowało bym doszedł. Poprosiłem Magdę przy przyspieszyła, waliła tak szybko jak tylko mogła. Pierwsze strużki spermy wylądowały na mojej klacie i brzuchu, kolejne delikatnie opadły na rączkę Magdy.
  
  -Spróbuj to nie takie złe-poleciła jej kuzynka.
  
  Zlizała najpierw z swoich palców, a potem z ...
  ... całego mnie razem z kuzynką, błądziły języczkami po moich sutkach.
  
  Nagle przerwały.
  
  -Zobacz jemu też stoi-powiedziała Madzia
  
  -Idealnie! Na nim pokażę ci coś innego.- Mówiąc to rozebrała się i to samo zaleciła koleżance. O ile do widoku kuzynki byłem przyzwyczajony, jej koleżanka wywarła na mnie nie małe wrażenie. Miała piękne różowe sutki osadzone na dwóch idealnych piersiach. Płaski brzuszek i piękny tyłek jeszcze bardziej podniecały. Miała wygoloną cipkę z pozostawionym cienkim paskiem. W całej okazałości zapierała dech w piersiach.
  
  Iza podeszła do swojego brata. Dwa razy przeciągła po jego penisie swoim językiem po czym na nim usiadła.
  
  -Zobacz, to bardzo fajna pozycja, bo możesz kontrolować jak głęboko chcesz go wpuścić.- Przesunęła się nad jego twarz, i kazała lizać mu jej cipkę. Madzi natomiast kazała zrobić to co ona przed chwilą. Teraz to ja zazdrościłem Tomkowi. Madzia delikatnie opuszczała się na jego penisa. W pewnym momencie się zatrzymała, ale zaraz ruszyła dalej. Zauważyłem na jej twarzy grymas bólu, a następnie z jej cipki pociekła krew. Tomek to niezły farciarz! Mógł rozdziewiczyć taką laskę! Coraz szybciej skakała na jego penisie, wijąc się z rozkoszy. Tomek coraz żwawiej lizał pochwę swojej siostry ta również odczuwała rozkosz. Pierwsza doszła Iza, a gdy doszła Magda zeszła, z jego jeszcze twardego penisa. Uklękła i zabrała się za szybkiego loda. Niewiele mu trzeba było by się spuścił. Sperma leciała w każdym możliwym kierunku. Musiało go to nieźle ...