1. Poznanie się


  Data: 14.08.2020, Kategorie: BDSM Fetysz Zabawki, Autor: koba37, Źródło: Pornzone

  ... widok – była bardzo atrakcyjną kobietą, do tego ubraną w taki sposób, że każdemu facetowi stawał kiedy na nią spojrzał. Taki miał być efekt. Pierwsze zadanie wykonane. Wyciągnął telefon, zadzwonił do niej. Kazał obrócić się jej tyłem do zegara. Skończył szybko rozmowę. Podszedł do niej od tyłu, szybko i sprawnie zawiązał oczy chustką. Pozwolił sobie na lekkie udręczenie jej osoby, rozgorączkowaną ciekawością. Chciał, żeby to było dla niej podniecającą tajemnicą.
  
  Zaprowadził ją do samochodu bez słowa, bała się odezwać. Sytuacja była dla niej nowa, jej Pan okazał się być twardym człowiekiem, bez przywitania i gry wstępnej wsadził ją na tylne siedzenie samochodu. Ruszyli. Jej podniecenie wzrastało, irracjonalnie do sytuacji, w której się znalazła – z obcym facetem, na drugim końcu Polski, w obcym miejscu i w obcym aucie jechała przed siebie. Robiło się ciemno, skręcili z głównej drogi i odbili na jakąś podrzędną dróżkę. Droga wiła się wśród lasów i pastwisk. Czuła się niepewnie, bo jej Pan nie odzywał się do niej, a ona z zasłoniętymi oczami czuła tylko zmianę ciśnienia w uszach, która świadczyła o tym, że jadą pod górę. W końcu dotarli na miejsce. Ostrożnie pomógł jej wysiąść z samochodu. I ściągnął opaskę z jej oczu, pierwsze obawy trysnęły – był w jej typie. Dość atrakcyjny, a z pewnością szalenie męski.
  
  Na powitanie pocałował ją głęboko w usta, wpychając język tak mocno, iż myślała, że się udławi. „Lubię głęboko” powiedział niskim głosem i od razu po jej plecach ...
  ... przeszły ciarki. Weszli do domu, który okazał się wyremontowanym, przedwojennym dworkiem. Bez zbędnych ceregieli. Wyciągnął sznurki i przywiązał ją do haków wbitych do sufitu. Uniesione do góry ręce sprawiły, ze jej ciało było jeszcze smuklejsze niż zwykle. Chodził dookoła niej przyglądając się i podziwiając widoki. Chwalił jej piersi, nogi i ubiór.
  
  Powiedział, że jest zadowolony z tego jak wywiązała się z pierwszego powierzonego jej zadania, czyli odpowiedniego ubioru. W nagrodę, pozwolił jej przez kilka sekund possać swojego kutasa. Odwiązał energicznie kobietę, tak że opadła na kolana wtedy rozpiął rozporek i wydał komendę „Ssij suko!”. Zabrała się do ssania bez słowa. Właściwie na to liczyła od pierwszych napisanych do niego liter na ekranie komputera. Zanim jednak zdążyła się nacieszyć jego smakiem i zapachem zabrał go jej i nakazał powoli się rozbierać. Miała zostać tak jak najbardziej lubił – w samych pończochach, pasie i szpilkach. Zimny, nieogrzewany pokój sprawił, że jej sutki sterczały wyzywająco. Podszedł do niej i przez chwilę ssał jednego z nich. Kiedy tylko odchyliła głowę, a z jej ust wyrwał się cichy jęk przerwał pieszczotę.
  
  Po chwili wrócił niosąc ze sobą palcat, dokładnie taki jakiego używa się do dyscyplinowania koni. Powiedział, że od tej chwili każdy jej jęk, na który on nie wyrazi zgody będzie karany zdyscyplinowaniem palcatem. Kiwnęła głową bojąc się odezwać. Przez chwilę obserwował ją uważnie, jej sutki nadal sterczały kusząco i zapraszająco, schylił ...