1. Poznanie się


  Data: 14.08.2020, Kategorie: BDSM Fetysz Zabawki, Autor: koba37, Źródło: Pornzone

  ... się i końcem języka dotknął drugiego nasłuchując jednocześnie czy z jej gardła wyrwie się jęk. Nic nie usłyszał. „Dobra suka, to milcząca suka” - powiedział. Uśmiechnęła się i odpowiedziała:
  
  Jestem tym, kim chcesz, żebym dla ciebie była, Panie - To mu się spodobało. Uderzając ją delikatnie palcatem kazał rozszerzyć jej nogi, Stanęła przed nim w rozkroku. Nakazał palcami rozchylić cipkę, by móc zobaczyć jej łechtaczkę. Wykonała posłusznie polecenie.
  
  Prezentuje się całkiem nieźle, ale nie jestem w pełni zadowolony. Chcę widzieć że ociekasz swoimi sokami - zażyczył sobie
  
  Po chwili stanął za nią i zaczął szeptać do jej ucha, że jest jego małą suczką, którą zamknął z dala od ludzi, że są tu sami i nawet gdyby głośno wołała o pomoc to i tak nikt jej nie usłyszy. Mówił jej to chrapliwym głosem, od którego całym jej ciałem wstrząsał dreszcz podniecenia, którego nie potrafiła sobie wytłumaczyć, ponieważ rozsądek podpowiadał jej, że powinna się bać. Nie bała się, wręcz przeciwnie, czułą się przy nim bezpieczna. Przecież to tylko zabawa.
  
  Syczał do jej ucha, że może zrobić z nią wszystko na co przyjdzie mu tylko ochota, że może przelecieć ja ile razy będzie chciała. A jeśli nie sprosta jego oczekiwaniom to może zadzwonić po leśniczego, by wspólnie wymierzyć jej stosowną karę, rżnąc ją do nieprzytomności.
  
  W miarę jak mówił jej podniecenie rosło i zaczęło być to widoczne nawet między jej udami. Nigdy wcześniej nie była tak podniecona, że jej soki kapały na podłogę, ciągnąc ...
  ... się przy tym tak, że nie dało się tego ukryć. Jej Pan schylił się, by obserwować to przez chwilę. Po czym powiedział, że to co widzi bardzo mu się podoba, bo obowiązkiem suki jest być podnieconą do granic możliwości, pachnącą i zawszę chętną na przyjęcie jego prężnego rumaka. Była dumna z siebie, że jej ciało reaguje tak, jak jej Pan tego od niej oczekuje. Nagle, z zaskoczenia potarł palcem jej mokrą cipkę i kazał oblizać swoje palce. Kazał lizać z zamkniętymi oczami. Rozkoszowała się smakiem własnego podniecenia, aż nieświadomie z jej ust wyrwał się cichy jęk. W tym samym niemalże momencie powietrze przeciął świst palcata, a na jej tyłku wykwitła czerwona pręga.
  
  Milcz suko! - Bała się odpowiedzieć, więc tylko kiwnęła głową i wyszeptała przeprosiny. Niestety to nic nie pomogło. Dostała więc rozkaz ustawienia się w pozycji na czworaka, z mocno wypiętym tyłkiem. Wykonała go błyskawicznie. Wszedł w nią szybko i głęboko, galopując w jej wnętrzu. Czuła jego członka, który docierał do granic jej jaskini, oraz lekko drażniące krople własnej wilgoci spływające po udach.
  
  Nagle wyszedł z niej, nachylając się i przybliżając usta do jej mokrej muszelki. Upajając się jej zapachem, ssał i zachłannie lizał jej kobiecość. Kiedy byłą bliska obłędu z rozkoszy, kazał jej położyć się na podłodze i rozłożyć szeroko nogi. Posłusznie wykonała polecenie. To nie był jednak koniec. Jej Pan nie chciał jej przelecieć jak początkowo myślała. Z szafki nocnej wyjął ogromnych rozmiarów wibrator i kazał ...