1. Ciri - 1


  Data: 24.11.2021, Kategorie: Fantazja Twoje opowiadania Autor: Rivijczyj

  ... końcu okrągłego stołu.  Patrząc na piękny tyłek dziewczyny, która właśnie klepneła się w pośladki i widząc dokładnie jak faluje przy tym uderzeniu całą jej pupa.
  Ciri spojrzała na stwory i zauważyła w nich wielką zmianę.  Dostrzegła teraz między ich nogami stojące już jak na baczność penisy. Każdy z nich był bardzo gruby, grubszy niż jakikolwiek wcześniej widziała. Wyrastały one z pomiędzy ich nóg wraz z wielkimi jądrami,  przypominajcymi te u konia. Penis Gulliego był nieznacznie dłuższy,  mierzył ok 23 centymetrów. Jon natomiast dysponował sprzętem ok 21 centymetrów, jednak troszeczkę grubszy.
  Ciri szeroko otworzyła oczy na ten widok. 
  - No to chyba już wiem Panowie jak uda mi się wam podziękować.  Ale nie wiem czy dam radę z takimi bestiami. 
  Mówiąc to podeszła do stołu rozpinając guziki od koszuli i zdejmując ją weszła na kolanach na stół.  
  - Dasz radę Dziewczyno. Liczymy na Ciebie.  
  -Uśmiechając się Ciri idąc na czworaka na stole zbliżała się do starszego z braci. 
  Gdy była już przed nim jego penis był niemal przy jej twarzy. Za to Jon miał piękny widok na jej zacny tyłek, wypięty w jego stronę. 
  Ciri wytkneła język i delikatnie z obawy o jego wielkość lizneła główkę penisa. Lizneła po raz drugi tym razem z trochę większa werwą, przy czym na samym łebku penisa pojawiała się odrobina śluzu. 
  Penis smakował dla Ciri trochę słono i pachniał trochę jak jej własny koń jednak wino które wypiła dodała jej odwagi i sprawiło że nie przeszkadzało to jej w ogóle. 
  Tym ...
  ... razem otworzyła szeroko buzie i wzięła go w usta. Był bardzo gruby i ledwo była wstanie zmieścić jego główkę.  Wypełnił całe jej usta dokładnie. Starała się jak mogła pieścić go dodatkowo językiem. Drugi z braci nie potrafił się powstrzymać i chwycił Ciri za tyłek. Macał każdy kawałek jej dużego tyłka. Materiał spodni tak dokładnie ją ominął że nawet mimo ich wyglądała niemal jak nago. Już czuła że stawała się mokra. Dodatkowo smak penisa w ustach sprawiał że podniecenie tylko rosło. Wtem stwór rozpiął klamrę u pasa dziewczyny i starał się zdjąć jej skórzane spodnie. Ciri jednak mu w tym sporo pomogła,  przerywając robienie loda drugiemu i sama zdjęła jednym ruchem spodnie razem z bielizną i przepaską opisującą piersi. Była teraz całkiem naga. Stwór zrzucił że stołu pozostałości po kolacji na podłogę. Co sprawiło że pies, który do tej pory czaiło się w rogu zaczął konsumować resztki kurczaka z podłogi. 
  Dziewczyna znowu zaczęła ssać kutasa i lizać go będąc na czworaka jednak nie trwało to długo,  gdyż starszy z braci chwycił dziewczynę w pasie.  Pociągnął do siebie, co sprawiło że penis wysunął się z chlupotem z ust. Poczuła mocny uścisk i w mgnieniu oka została obrócona na plecy. Leżała teraz na stole na plecach. Rozłożyła zachęcająco nogi ukazując całe swoje łono. Zdobiło je ładnie odcięte w mały trójkącik owłosienie.  Równie siwe co jej włosy,  przez co było mało widoczne. Miała pięknie wyglądające wargi sromowe nieznacznie wystające z jej dróg rodnych.  Już widać było jej ...
«1...3456»