1. Pierwsza dominacja


    Data: 17.12.2018, Autor: oliviahot17, Źródło: Lol24

    ... dochodzi, ale jakby to do mnie nie dociera. Jestem zbyt zamroczona swoją pzyjemnoscią, która nadal trwa.
    
    Kiedy wreszcie sie uspakajam, opieram czoło o ścianę i oddycham głęboko. Przeżyłam właśnie największy, najdłuższy i najcudowniejszy orgazm w całym swoim życiu. Nie wiedziałam nawet ze coś takiego istenieje. Wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia seksualne wydają sie w porównaniu z tym szare i nijakie. Czuje sie jakbym tak naprawdę po raz pierwszy osiągnęła szczyt.
    
    Dawid nadal jest we mnie, dyszy mi do ucha i tuli jedną ręką. Po chwili wychodzi ze mnie, odwraca przodem do siebie i całuje namiętnie, jakby w podzięce za przeżyte chwile. Odpowiadam na pocałunek żarliwie, nie wiedząc jak inaczej wyrazić swoje uczucia.
    
    - Musimy to kiedys powtórzyć - szepcze, kiedy w końcu sie od siebie odrywamy. Uśmiecham sie szczerze i wplatam palce w jego włosy.
    
    - Koniecznie.
    
    I znów łącze jego wargi ze swoimi.
«1...3456»