1. Sneakers Kuba


  Data: 30.01.2023, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: Jebiące Skarpety, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  ... musieliśmy się zakolegować, bo w temacie skarpet, slipów itp. zależało nam poznawać jak najwięcej fajowych slipowych i skarpetowych chłopców.
  Tak się złożyło, że po kilkunastu dniach naszej znajomości ja musiałem zmienić mieszkanie i Kuba zaproponował, abym zamieszkał razem z nim. Powiedział, że ma puste mieszkanie, w którym nikt nie mieszka od pół roku. Oczywiście, że się zgodziłem.
  Nasza znajomość powoli przeradzała się w głębsze uczucie, choć ja bałem się bardzo zaangażować, ponieważ w innym mieście miałem jeszcze związek, który i tak prawie już nie istniał, ale zawsze. W Kubie pociągało mnie to, że on powoli wprowadzał mnie w seks w skarpetach, którego ja wcześniej nie znałem, a z fetyszów to tylko uwielbiałem wąchać spocone slipy i koszulki. Kuba jak przystało na porządnego sneakersa miał w domu pełno dresów, adidasów i białych skarpet. Mnie coraz bardziej ten klimat się podobał i z chęcią wyszukiwałem strony w necie o tej tematyce i na sam widok facetów wąchających skarpety i spószczających się na i do adidasów chuj mi stawał.
  Pewnego wieczoru siedziałem w domu przed komputerem w skarpetach, a Kuba zamknął się w naszej sypialni. Pomyślałem, że jest zmęczony po pracy i poszedł się przespać. Za jakiś czas usłyszałem, że mnie woła. Poszedłem sprawdzić, co chce, i zobaczyłem, że wącha mojego adidasa, a w drugim trzyma swojego nabrzmiałego chuja. Kuba był w dresach i w skarpetach i mi też nie pozwolił się rozebrać z dresów, bo seks w dresach jeszcze bardziej go kręci. ...
  ... Pozwolił mi tylko zciągnąć delikatnie moje dresy, tak żeby widział mojego chuja. Kuba cały czas wąchał mojego adidasa, a ja się położyłem obok i zaczełem walić sobie konia i przy okazji wąchałem Kuby spocone skarpety, które jemu bardzo jebały. Strasznie mnie to kurwa podnieciło i nie wytrzymałem – zdjełem jemu jednom skarpete, nałożyłem na mojego chuja i poleciałem kurwa w skarpete. Gdy Kuba to zobaczył, to też się spóścił w mojego adidasa i kazał, abym jego sperme z adidasa wylizał. 
  Gdy ja wziełem się za wylizywanie jego spermy z adidasa, Kuba zdją swoją obspermioną skarpete z mojego chuja i nałożył sobie na swojego stojącego wciąż chuja. Mnie kazał wypiąć dupę, jednym szarpnięciem zciągną mi dresy i zabrał się do wylizywania mojej dupy. Zajebiście kurwa wjeżdżał swoim językiem w mój odbyt, delikatnie masując pośladki. Ja poczułem, że kurwa zaraz znowu polece, ale starałem się wytrzymać jak najdłużej. Lizanie i pieszczenie odbytu językiem nie pozwoliło mi na dłuższe powstrzymanie wytrysku i teraz ja spóściłem się kurwa do własnego adidasa. Gdy Kuba zorientował się, że ja wystrzeliłem w adidasa, to on wziął go i założył sobie na nogę, poszukał drugiego i też włożył. Położył mnie na łóżku i zaczął mi deptać mojego chuja i jaja i przy okazji pluł na mnie. Widziałem, jak jego chuj znowu się pręży i błaga, żeby go wziąć do ust i zacząć lizać, ale Kuba nie miał na to najwyraźniej ochoty i dalej mi przygniatał chuja i delikatnie kopał mnie raz po raz poniżej jaj. Było to bolesne, ...
«1234...»