1. Przygoda na basenie CZ2


    Data: 02.04.2026, Autor: Anonim, Źródło: Lol24

    ... język świdrował gorący środek jej napalonego ciała, kręcił kółeczka w poszukiwaniu tego jednego malutkiego punktu który wywoła w jej organizmie najcudowniejszą reakcję. Wreszcie jest! Czubkiem języka przejechał po jej łechtaczce. Natychmiast to poczuła. Jej ciało wyprężyło się w geście rozkoszy,uniosła plecy po to by za chwilę opaść znowu na koc. Podniosła głowę i opierając się za plecami na jednej ręce położyła drugą na włosach Wojtka, przyciskając go delikatnie do swojej cipki. Widok który miała przed oczami bardzo jej się spodobał. Jej rozchylone nogi a między nimi głowa faceta który bez żadnych zahamowań pieści jej najczulsze punkty.
    
    Wojtek znając już doskonale jej najczulszy punkt nie przestawał w swoich staraniach, pomagał sobie od czasu do czasu palcami ale główna rozkosz pochodziła z języka który delikatnie i konsekwentnie pieścił jej najbardziej wrażliwe miejsca.
    
    Pod wpływem podniecenia, jej cipka stała się bardzo ale to bardzo wilgotna. Soki wręcz spływały mu po brodzie, ale nie zrażał się tym, wręcz przeciwnie, wiedział,że to znak,że jego starania przynoszą zamierzony efekt.
    
    Oparła się za plecami na drugiej ręce i odchyliła głowę do tyłu. Zamknęła oczy. W tej chwili była w raju, nie liczyło się nic poza jej przyjemnością. Czuła że orgazm jest coraz bliżej, Jej nogi zaczęły drgać, ciało wyprężyło się i nie mogła powstrzymać głośnych jęków rozkoszy.
    
    -mmmmmm,taaaaak, nie przestawaj proszę nie przestawaj ooooooooohhhhh!!! Wykrzyczała
    
    Wreszcie stało ...
    ... się, nie mogła wytrzymać ani sekundy dłużej, jej ciało przeszył piorun rozkoszy. Potężny orgazm zawładnął nią. Wiła się w spazmach przyjemności. Mimowolnie odsunęła głowę Wojtka od swojego ciała i upadła na koc. Jej mózg pracował na najwyższych obrotach a ciało odczuwało nieopanowaną rozkosz. Nie miała pojęcia co się z nią dzieje,była w raju.
    
    Trwało to jeszcze kilka minut po czym powoli zaczęła wracać do "rzeczywistości"
    
    -To było....niesamowite. Wyszeptała zziajana.
    
    -mhm, cieszę się że tak myślisz
    
    Pogładziła dłonią swoją mokrą cipkę i spojrzała na Wojtka.
    
    -Byłeś zajebisty,dziękuję. Ohhh aż nie mogę złapać tchu.
    
    Wojtek wstał, podszedł do samochodu i wyciągnął butelkę wody.
    
    -Proszę, napij się.
    
    -Dzięki. Otworzyła butelkę i zaczęła popijać chłodną wodę.
    
    W tym czasie Wojtek sięgnął ręką do kieszeni swych spodni i wyciągnął telefon.
    
    -Chcę Ci coś pokazać. Powiedział tajemniczo.
    
    -No co tam masz ?
    
    Odblokował telefon, przez chwilę czegoś na nim szukał i wreszcie odwrócił ekran w jej stronę. Zamurowało ją. Na ekranie telefonu było jej zdjęcie, zrobione kilka chwil temu. W chwili gdy ona przeżywała wspaniały orgazm, on zrobił jej zdjęcia.
    
    -ale,ale jak to? po co robiłeś te foty? Zapytała lekko zdenerwowana.
    
    -Spokojnie,nie denerwuj się, jeśli zechcesz to zaraz wszystkie razem usuniemy. Zrobiłem je, by pokazać Ci jak cudnie wyglądasz i byś mogła sobie utrwalić te chwile przyjemności.
    
    Istotnie fotografie mimo,że wykonane w trudnych warunkach bardzo ...