1. Michał i jego adopcyjna mama.


  Data: 12.08.2019, Autor: Radeck

  ... nocy oprócz tego, że ją przytulił, to nawet nie dotknął jej piersi, choć bardzo tego pragnął. Czuł, że jego ciało mimo woli podnieciło się bliskością kobiety, w której już od dawna się skrycie kochał. Ale i też ją bardzo szanował.
  
  Wiedziała, że Michał chciał pracować w firmie ojca. Ojciec zresztą od dłuższego czasu przygotowywał Michała do tego. Michał każdy wolny czas spędzał na budowach przyswajając sobie w praktyce to, czego uczył się w szkole. Więc ustalili, że firmę będzie prowadził przyjaciel ojca, pracownik, ich dobry znajomy. A gdy Michał ukończy szkołę, to powoli ją przejmie. Jednak szybko okazało się, że wcześniej dobrze prosperująca firma popadła w długi. Mama na budownictwie nie znała się, ale przeglądając dokumenty znalazła nadużycia, które doprowadziły do kłopotów finansowych firmy. Zwolniła kilku pracowników, w tym byłego przyjaciela męża, jednak większości strat nie udało się od razu odzyskać, a wierzyciele żądali pieniędzy. Postanowiła sprzedać salon fryzjerski i sama zajęła się biurem firmy budowlanej.
  
  Wracała czasem później z pracy. Coraz częściej wychodziła w soboty wieczorem z przyjaciółmi. W niedzielny poranek Michał zauważył mężczyznę wychodzącego z jej sypialni. W następny weekend wychodził inny. Trwało to jakiś czas. Aż kiedyś wróciła pijana i w złym stanie psychicznym, jej odzież była pobrudzona, mokra. Pomógł jej się rozebrać i położył ją do łóżka w bieliźnie, przykrył i położył się obok przy niej, prosiła go o to. Chciał z nią zostać na ...
  ... chwilę, aż ona zaśnie, ale on pierwszy zasnął. Ocknął się w nocy, leżał przykryty wraz z mamą w jej łóżku. Stał mu, a przed nim czuł jej śliczną gołą pupcię. Zsunął spodnie z piżamy ocierając nim tylko wzdłuż szpary jej pośladków. Poruszyła się wierciła pupcią. Znieruchomiał na chwilę, bał się, że ona się przebudzi. Poczuł, że jego penis wślizguje się pomiędzy jej pośladki. Wtedy przestał myśleć, stracił zupełnie kontrolę nad tym, co robił. Pchnął raz, drugi, i jeszcze parę razy. Nie potrafił się powstrzymać. Pierwszy raz poczuł jak to jest być z kobietą. Trysnął do jej środka, wtedy się przestraszył, wyjął go od razu i pobiegł do swojego pokoju.
  
  Następnego ranka, a była to niedziela, mama długo nie wychodziła z sypialni. Przygotował śniadanie i postanowił do niej zajrzeć. Nie spała już.
  
  - Przyjdziesz na śniadanie? - Zapytał.
  
  - Usiądź przy mnie proszę.
  
  Bał się, że powie mu coś o tym, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Usiadł na skraju łóżka, gdzie zrobiła mu miejsce.
  
  - Przepraszam cię.
  
  - Ty mnie, a za co? - Zdziwił się Michał.
  
  - Brakuje mi taty. Przepraszam, że przyprowadzam do domu tych obcych mężczyzn. Oni nic dla mnie nie znaczą.
  
  - Mnie też go brakuje. - Odpowiedział jej.
  
  Usiadła przytulając się do Michała nie zważając na to, że jej piersi są gołe. Miał ochotę całować pieścić ją, ale powstrzymał swoje emocje. Siedzieli tak chwilę. Potem wstała i naga poszła do łazienki. On poszedł do kuchni dokończyć śniadanie. Przyszła odświeżona i ubrana, nie ...
«12...678...»